Dlaczego warto z nami pracować?

Prosoftlab tworzą pasjonaci technologii z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy z klientami z całego świata. Dzięki współpracy z Core Services oferujemy pracownikom wybór różnorodnych projektów w dowolnych technologiach dla wielu sektorów rynku.

Naszą największą wartością są pracujący z nami ludzie, dlatego na równi z potrzebami klientów stawiamy na rozwój pracowników. Nieustannie rozwijający się zespół jest czynnikiem pozwalającym budować nam przewagę konkurencyjną.

Jeśli chcesz rozwijać się w świetnej atmosferze dołącz do naszego zespołu! Podziel się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a my dołożymy wszelkich starań, aby warunki pracy odpowiadały Twoim potrzebom.

Oferty pracy

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy do naszych projektów. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Nie szkodzi! Zapraszamy Cię do pozostawienia swojego CV! Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą jeśli pojawi się ogłoszenie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Miejsce pracy: Wrocław

.NET DEVELOPER

Najważniejsze obowiązki:
Projektowanie i budowanie rozwiązań informatycznych.
Programowanie zgodnie z przygotowanymi założeniami projektowymi.

Więcej

Analityk Biznesowy

Analiza wymagań biznesowych,
Analiza danych, dokumentacji oraz procesów biznesowych klienta,
Wsparcie w przeprowadzaniu testów

Więcej

Tester Oprogramowania

Przeprowadzanie testów manualnych,
Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych,
Współpracowanie z zespołem programistów,

Więcej