Technologie i współpraca

Pracujemy zarówno w popularnych technologiach .NET oraz JAVA jak również w rzadszych językach programowania takich jak COBOL.

We wszystkich projektach, w których wytwarzamy oprogramowanie, staramy się wdrażać podejście Continuous Integration. Na życzenie klientów dostosowujemy nasze procesy związane z integracją i dostawą oprogramowania.

Większość projektów realizujemy w metodykach zwinnych, ale rozumiemy również oczekiwania klientów chcących pracować w modelu waterfall. Jednak bez względu na system pracy zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z doświadczenia wiemy, że dzięki otwartej komunikacji i transparentności można zbudować z klientem długotrwałą relację.

ExtLab

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, wspólnie z naszymi klientami, wypracowaliśmy model współpracy, który łączy zalety Fixed Price oraz T&M. Dzięki temu klienci mają dużą kontrolę nad procesem wytwarzania oprogramowania przy z góry określonych kosztach realizacji projektów. Nasza filozofia współpracy oparta jest na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji.


wwykres21


Chcesz dowiedzieć się więcej o podejściu ExtLab? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością zorganizujemy dedykowane warsztaty, na których przybliżymy charakterystykę i zalety współpracy w modelu ExtLab.